Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że Kinga Szymankiewicz uczennica klasy VII zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie pod hasłem „CZTERY PORY ROKU Z OZE”.

Tematem przewodnim Konkursu jest promowanie odnawialnych źródeł energii i oszczędzania energii związanych z czterema porami roku: zima, wiosna, lato, jesień.

Nagroda ta została przyznana w kategorii klas VII – VIII. Należy tu podkreślić wartość nagrody, która jest niebagatelna i wynosi 1.800 zł. dla uczennicy oraz bonus dla szkoły w wysokości 1.500 zł.

Gala podsumowująca konkurs odbędzie się na przełomie września i października 2019 roku w czasie uroczystości obchodów  Wielkopolskich Dni Energii (dlatego też foto relacja z ww. wydarzenia zostanie zamieszczona na stronie naszej szkoły w późniejszym terminie).

Uczennica wykonała pracę pod kierunkiem mgr Renaty Marciniak – Kolendy nauczycielki biologii i języka polskiego.