W poniedziałek, 2 września, w naszej SP odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła się od Hymnu Polski – „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor – Gabriela Wejman, która powitała wszystkich uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Przedstawiła organizację roku szkolnego oraz życzyła wszystkim dużo radości i samych sukcesów na nowy rok szkolny.

Życzenia w imieniu Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski – Piotra Kuroszczyka i Wicewójta – Antoniego Hadrysia oraz w imieniu swoim – złożył wszystkim radny naszej gminy – p. Ryszard Adamek. Życzył uczniom wytrwałości w wypełnianiu obowiązków szkolnych a pedagogom wielu sukcesów dydaktycznych.

Po zakończeniu uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal.