Niedawno przez gazetę „Głos Wielkopolski” wydana został książka kucharska pt. „Kulinarne podróże po Wielkopolsce”.

W książce można znaleźć przepisy pań z Kół Gospodyń Wiejskich m.in. z naszego powiatu i gminy a także uczennic z naszej szkoły – Barbary Kaźmierczak, Anny i Olgi Kiełtyki, które 2 lata temu zdobyły I miejsce w konkursie pt. „KidsCookBook”, organizowany w ramach projektu Wielkopolska Onkologia w Poznaniu.

W nagrodę dziewczyny otrzymały tablety, a cała klasa pojechała na warsztaty kulinarne do Poznania. Koordynatorem projektu w naszej szkole była p. Agata Brandt.

Bardzo dziękujemy przedstawicielom Gminy Ostrów Wielkopolski za możliwość zaprezentowania na łamach książki naszych przepisów.

Olga, Ania, Basia
Agata Brandt