Dnia 10 listopada 2021 roku został rozstrzygnięty I KLASOWY KONKURS WIEDZY pod hasłem „SYMBOLE NARODOWE i ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”.

Adresatami konkursu byli uczniowie klasy 4

Autorką arkusza z zadaniami konkursowymi była mgr Renata Marciniak – Kolenda – wychowawczyni.

Konkurs został zorganizowany w ramach zajęć z wychowawcą.

Uczniowie mogli się wykazać znajomością symboli narodowych oraz legend i podań związanych z historią naszej państwa. Wśród zadań znalazły się również i te, które dotyczą dnia dzisiejszego. Wszyscy czwartoklasiści wykazali się dobrą znajomością tematu, jednaj troje z nich uzyskała najwyższe wyniki zajmując trzy kolejne miejsca na podium. I tak:

– Barbara Michalak – I miejsce

– Paweł Kaźmierczak – II miejsce

– Igor Przybylski – III miejsce

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i słodkości ufundowane przez wychowawcę, zaś wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe długopisy zasponsorowane przez p. Magdalenę Perę. Nagrody wręczyła i gratulacje złożyła PANI DYREKTOR  mgr Gabriela Wejman

 

Moim uczniom GRATLUJĘ i już dziś zapowiadam, że kolejny konkurs wiedzy odbędzie się niebawem.

 

RMK