Co raz bardziej popularny staje się e-sport, choć nie jest tak przyjazny i pozytywny dla naszego organizmu jak ruch na świeżym powietrzu, to potrafi również przynieść dużo emocji i zastrzyk adrenaliny. 20 marca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem panem Damianem Czaplickim brali udział w turnieju organizowanym przez Starostwo Powiatu Pleszewskiego o puchar starosty w strategicznej grze „League of Legends”. Turniej trwa przez 3 dni. Trafiliśmy do drugiej grupy i swój mecz rozgrywaliśmy we wtorek. Niestety przegraliśmy ze szkołą z Jankowa i tym samym nie dostaliśmy się do finałów, które odbywają się w pierwszy dzień wiosny. Zdobyliśmy trochę doświadczenia, które mamy nadzieje zaowocują w kolejnej edycji turnieju.