W środę, 21 marca, w naszej szkole obchodziliśmy I Dzień Wiosny, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski gimnazjum pod opieką p. Izabeli Nowaczyk.

Tego dnia nie zabrakło w całej szkole kolorów, muzyki i świetnych nastrojów uczniów oraz nauczycieli a także przybyłych gości – przyszłych pierwszoklasistów wraz z wychowawcami.

Najpierw na sali gimnastycznej nastąpiła prezentacja Pań Wiosen w wersji EKO, po czym jury wyłoniło spośród wielu najciekawsze, wyróżniające się „Wiosny”.

Nie zabrakło atrakcji dla naszych miłych gości. Nauka głosek przez zabawę przyniosła wiele uśmiechów na twarzy.

Po prezentacji i ogłoszeniu wyników, uczniowie zaprezentowali teledyski do znanych przebojów muzycznych! Na szczególne oklaski zasługiwali uczniowie klasy V. Wiele radości, śmiechu, zabawy dostarczył nam ten dzień. Na jego zakończenie czas umilił uczniom udział w grach i zabawach zręcznościowych.

Dziękujemy Samorządowi za tak atrakcyjny pomysł!

Tekst i foto: Agata Kaźmierczak