WYRÓŻNIENIE W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZYM
DLA ALEKSANDRY KANTCZAK

Coroczną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom” zorganizował Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrowie Wlkp., Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim oraz Gminna Biblioteka w Gorzycach Wielkich.
Nagrody autorom najlepszych prac plastycznych zostały wręczone w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp.
Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Kantczak, uczennica klasy I SP , której opiekunem była H. Grzegorczyk. Aleksandra została wyróżniona na szczeblu gminnym, otrzymała gratulacje, dyplom i nagrody.
Dzieci wraz z opiekunami obejrzały również strażnicę oraz znajdujący się w Ostrowie Wlkp. sprzęt strażacki.
Pozostałym uczestnikom konkursu również dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów w następnym roku.