„Witajcie w naszej bajce…”

We wtorek  21. stycznia  nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą krainę bajek. Uczniowie przez cały dzień byli przebrani za postacie z baśni, które wcześniej wylosowali. Na przerwach można było usłyszeć baśniowe piosenki, takie jak  „Mam tę moc” z filmu „Kraina Lodu”, czy „Kolorowy wiatr” z „Pocahontas”. Dodatkowo na godzinie wychowawczej, po przeczytaniu przez wychowawcę wylosowanej baśni, Samorząd Uczniowski malował uczniom twarze, dzięki czemu nasza szkoła była jeszcze bardziej kolorowa. Ponadto zorganizowany został konkurs  wiedzy na temat baśni i bajek, w którym uczniowie wypełniali  karty konkursowe. Odpowiedzi mogli znaleźć w różnych zakątkach szkoły, w tym także u pracowników szkoły, np. u pani bibliotekarki. Wyniki tego konkursu oraz drugiego na najpiękniej wystylizowaną bajkowo klasę poznamy po feriach. Dziękujemy wszystkim nauczycielom odpowiedzialnym  za zorganizowanie tego dnia. Było to niecodzienne przeżycie oraz „prawdziwie bajkowe” umilenie czasu  uczniom.