11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska

po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

Inicjatywa wspólnego śpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” cieszy się ogromnym zainteresowaniem.  Miliony uczniów i nauczycieli w kraju i za granicą tworzy piękną, patriotyczną wspólnotę, dając wyraz dumy z bycia Polakami.

Wspólnie z Radą Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej nasza  szkoła pod kierunkiem p. Haliny Grzegorczyk i p. Macieja Kasprzaka włączyła się
w akcję „Szkoła do hymnu” i wspólnego zaśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.

Byliśmy razem w tym dniu!

Świętowaliśmy wspólnie Święto Niepodległości!