Nadszedł właśnie „weekend cudów”, czyli kolejny finał Szlachetnej Paczki. Wszystkie rodziny które potrzebowały pomocy znalazły swoich darczyńców i w ten weekend zostaną oni obdarowani przez nich najpotrzebniejszymi rzeczami, często też wymarzonymi prezentami.

W tym roku po raz kolejny przyłączyliśmy się do tej szlachetnej akcji i w ten sposób wspomogliśmy Pana Michała. Łącznie udało nam się zebrać aż 18 paczek, które ładnie opakowaliśmy i które wczoraj zostały przewiezione do magazynu, a wieczorem dostarczone do domu pana Michała. Pan Michał nie krył wzruszenia po otrzymaniu paczek, których był naprawdę ogrom. Jest bardzo wdzięczny za pomoc. Jesteście wielcy!
Dziękujemy bardzo wszystkim, ale to wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się w tym roku do akcji, począwszy od darczyńców aż po osoby, które pomogły i przyczyniły się do tego, że koncert „Szlachetnej Paczki” mógł odbyć się u Nas w Szkole. Mamy nadzieję, że „Szlachetna Paczka” stanie się powoli tradycją w Naszej Szkole i to nie ostatni raz kiedy przyłączamy się do tej akcji.
„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Damian Czaplicki