W piątek 23 listopada 2018r. rozpoczęła się zabawa. Samorząd uczniowski zaprosił uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum do szkoły na godzinę 19:00.

Oczywiście wszyscy zjawili się punktualnie. Uczniowie zajęli wygodne miejsca w specjalnie przygotowanej klasie. Seans rozpoczął się już po chwili. Z zaciekawieniem oglądaliśmy akcję kolejnych filmów. Seans przerwał nam dostawca pizzy.

Po skonsumowaniu pysznej kolacji, wróciliśmy do oglądania filmów. O północy Pan Maciej rozpoczął swoje muzyczne show. Wszyscy od razu poderwali się do tańca i zaczęła się zabawa. Liczne konkursy przygotowane przez dziewczyny z III b gimnazjum, podgrzewały atmosferę.

Dziewczynom należą się wielkie podziękowania, ponieważ wszystko było „dopięte na ostatni guzik”. Zabawa nie mogłaby się odbyć bez opiekunów: Jolanty Matuszewskiej, Jolanty Zielezińskiej, Damiana Czaplickiego i Macieja Kasprzaka. Oczywiście ogromne wyrazy wdzięczności należą się też panu Arkowi i Grzegorzowi, którzy dbali by było nam ciepło.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego.