W dniu 2 października 2020 roku odbyła się 3 edycja Nocy Zawodowców, w której udział wzięła grupa w składzie: Mateusz Gałczyński z klasy 8, Gabriela Górska, Nadia, Kornel Stachowiak z klasy 7A, Maciej Tama z klasy 7B wraz z opiekunem grupy, nauczycielem j. angielskiego, Panem lic. Filipem Gwóźdź. Z powodu sytuacji epidemicznej, tegoroczna edycja była bardzo nietypowa, ponieważ odbyła się zdalnie. Podczas konkursu uczniowie mieli możliwość posłuchać fachowców różnych dziedzin i zapoznać się ze specyfiką wybranych zawodów. Dodatkowo, uczestnicy spotkali Adama i Łukasza Miliczów z programu Usterka, którzy opowiedzieli o swojej pracy zawodowej. Z kolei, Wojtek Kaczmarczyk- youtuber prowadzący kanał “Do roboty”, konferansjer, a także prowadzący tegoroczną Noc Zawodowców 2020, umilał czas spędzony przed monitorami, opowiadając o kulisach pracy twórcy internetowego. Organizował liczne konkursy, w których i nasi uczniowie zdobyli nagrody. Na koniec spotkania zorganizowano dodatkowy konkurs dla grup szkolnych w których nasi uczniowie wraz z opiekunem, zdobywając wysokie miejsce, wygrali głośniki. Do konkursu przygotowały uczniów nauczycielki doradztwa zawodowego: Panie mgr Izabela Nowaczyk i mgr Beata Raczycka.
Całej grupie serdecznie Gratulujemy!