W dniu 13 grudnia uczennice naszej szkoły wraz z panem Maciejem Kasprzakiem pojechały do Wysocka Wielkiego na Przegląd Piosenki Bożonarodzeniowej pt. „Cicha noc”. Szkołę Podstawową reprezentowały 4 uczennice z klasy Vb, natomiast Gimnazjum uczennice z klasy III. Po tygodniu od wspomnianego przeglądu również w Wysocku Wielkim odbył się koncert finałowy z wręczeniem nagród. Dziewczęta z klasy Vb zdobyły II miejsce jako zespół muzyczny natomiast I miejsce jako solistka zdobyła Olga Kiełtyka także z klasy Vb. Gimnazjalistki zdobyły II miejsce w obu kategoriach.

Podczas uroczystej gali przyznano także tytuły „Młodego Przyjaciela Kultury Gminy Ostrów Wielkopolski”. Z naszej szkoły otrzymały je Olga Kiełtyka z klasy Vb SP oraz Dominika Kuźnicka z klasy III Gim.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom. Jesteście wspaniałe!