W ramach obchodów Dnia Ziemi, w naszej szkole został przeprowadzony konkurs ekologiczny pod hasłem „SMOG – STOP”. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów idei ochrony powietrza a tym samym zdrowia człowieka.
Konkurs został przeprowadzony w następujących kategoriach:
1) dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej – kategoria plastyczna
2) dla uczniów klas IV – VII szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum – kategoria fotograficzna
Konkurs trwał od 16 kwietnia 2018 roku do 27 kwietnia 2018 roku.
W poniedziałek 07 maja 2018 roku komisja konkursowa zakończyła swoją pracę i podsumowała wyniki uczniowskich zmagań.
Wyniki II edycji SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO przedstawiają się następująco:
1) edukacja wczesnoszkolna

I miejsce – KINGA WOŹNIAK – uczennica klasy 3 a – wychowawca mgr Hanna Krysiak – Łonczek

2) klasy IV – VII szkoły podstawowej

I miejsce klasa 5 – wychowawca mgr Jolanta Zielezińska

3) klasy II – III gimnazjum

I miejsce klasa 3 b – wychowawca mgr Paweł Brajer
Nagrodami w konkursie fotograficznym były krzewy, które zwycięzcy posadzili w obejściu szkoły.
Konkurs został zorganizowany z inicjatywy mgr Renaty Marciniak – Kolendy – nauczycielki biologii i języka polskiego oraz mgr Wandy Dykiel – nauczycielki matematyki i informatyki.
Fundatorem nagród dla zwycięzców była Rada Rodziców.

Wszytskim zaangażowanym w realizację II edycji
SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO
bardzo serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do udziału za rok.

Organizatrorki