Podczas gali finałowej Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „Polacy w świecie znani z działalności przyrodniczej, misyjnej, literackiej, …”,  którego organizatorem był Departament Edukacji i Nauki  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu uczennice naszej szkoły zdobyły:

w kategorii klas VII – VIII

• Aleksandra Stasiak – uczennica klasy VIII – wyróżnienie
  • Kinga Szymankiewicz – uczennica klasy VIII – wyróżnienie

W kategorii szkoł gimnazjalnych i średnich, nagrody otrzymały:

• Sylwia Pasiak – uczennica klasy III b gimnazjum – I miejsce
  • Dominika Balcer – uczennica klasy III b – III miejsce

Wręczenie nagród odbyło się podczas XXIII Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Uroczystość zaszczycił pan Roberto Cincotta Dyrektor włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie. Nasza finalistka Sylwia Pasiak otrzymała dodatkową nagrodę ufundowną przez dyrektora Włoskiego Instytutu Kultury                   w Warszawie. W czasie gali finałowej nie zabrakło przemówień w czasie, których pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, pani Elżbieta Leszczyńska – Wielkopolski Kurator Oświaty oraz pan Roberto Cincotta – Dyrektor Włoskiego Instytutu Kultury                     w Warszawie, gratulowali uczestnikom sukcesów, ale również kreatywności i chęci do poszerzania swoich kompetencji i wiadomości oraz rozwijania pasji. Podziękowania kierowanie były również do rodziców i nauczycieli za wspieranie i inspirowanie swoich dzieci i uczniów.

Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunem mgr Renatą Marciniak – Kolenda dziękują

Pani Dyrektor mgr Gabrieli Wejman za wspieranie naszego rozwoju, kreatywności i pasji.

W konkursie brało udział ośmioro ucnziów z naszej szkoły i tyle prac zostało przekazanych do etapu rejonowego. Wszytscy uczestnicy konkursu zostali przygotowani przez mgr Renatę Marciniak – Kolendę nauczycielkę biologii i języka polskiego.

All-focus