W dniu 29.09.2017r. uczniowie klas VIII A wraz z wychowawczynią p. Renatą Marciniak – Kolendą i p. Jolantą Matuszewską uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do ostrowskiego Parku Trampolin. Celem wyjazdu było wyrobienie aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem, jednak najważniejszym celem wyjazdu było wspólne świętowanie Dnia Chłopca.
W JJ – Park Trampolin każdy mógł znaleźć coś dla siebie: trampoliny zakończone basenem z piankami, strefa zbijaka, siatkówki, koszykówki czy ścieżki akrobatyczne, ścianka wspinaczkowa, z której wylądować będzie można w basenie z piankami.
Mimo upiornej pogody – huraganu i ulewy, zabawa i podróż były SUPER.
Wszystkim chłopcom, dużym i małym z okazji ich święta NAJ, NAJ życzenia od dziewczyn z VIII a.
 
RKM