Bogata oferta zajęć przyciągnęła uczniów do naszej szkoły. I to nic, że trwają ferie. Na nudę nie ma czasu.

Uczennice gimnazjum miały okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, zorganizowanych przez p. Jolantę Zielezińską. Warsztaty, dzięki Telewizji Pro-Art., zostaną pokazane w TV, w przyszły poniedziałek! Inni gimnazjaliści wybrali zajęcia sportowe, przygotowane przez p. Damiana Czaplickiego oraz p. Krzysztofa Adamiaka oraz teatralne, doskonale dopracowane przez p. Renatę Kolendę- Marciniak! Dziękujemy gimnazjalistom za zaangażowanie i udział w zajęciach.

Młodsi uczniowie brali udział w zajęciach tanecznych i sportowych. Dzięki paniom Karolinie Kwietniewskiej i Marii Michalak dzieci uczyły się układów tanecznych i pokonywały tory przeszkód. Gdy na sali gimnastycznej rozbrzmiewała muzyka, w klasie II trwały smaczne, kulinarne potyczki z tostami, przerywane malowaniem krajobrazów! Tę atrakcję przygotowały panie Arleta Andrzejewska oraz Anna Orłowska.

Wielu uczniów pojawiło się na warsztatach dziennikarskich, które poprowadziła na naszych uczniów p. Agata Kaźmierczak. Kiedy przeprowadzaliśmy wywiady, z oddali słychać było uczniów mówiących w języku angielskim, gdyż pod okiem p. Justyny Aleksandrzak odbyły się zabawy językiem angielskim.

Czekamy na dalsze atrakcje!