Już po raz kolejny w naszej szkole otwarto drzwi dla uczniów i rodziców, by mogli poznać życie szkoły od środka.
5 marca, przed południem, gościliśmy grupy zerowe przedszkoli w Sobótce, Borowcu i Żychlinie.

Była więc okazja, by pod okiem wychowawczyń: pani Karoliny, Arlety, Joanny i Joli i starszych kolegów, sprawdzić, czym tak naprawdę żyje szkoła. Dzieciaki wzięły aktywny udział w rozgrywkach sportowych, spotkały się z różnymi dziedzinami wiedzy na zajęciach.

Z zaciekawieniem i pasją maluchy podejmowały różnorodne zadania, zbierały punkty  i odbierały przygotowane specjalnie na tę okazję nagrody.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spotkać się z nami i przyjęli zaproszenie do wspólnej zabawy. „Razem można wszystko” – wielkie wyrazy wdzięczności dla wszystkich nauczycieli, uczniów za pomoc oraz wsparcie szkolnej imprezy.

Przedszkolakom mówimy – Do zobaczenia we wrześniu.