Na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem w meczu Polska-Senegal uczniowie całej naszej szkoły pokazali, że stoją murem za naszymi reprezentantami podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Uczniowie klasy IIb Gimnazjum wraz z wychowawcą panem Damianem Czaplickim zadbali o to by tego dnia w murach naszej szkoły było biało-czerwono. Każdy, kto tego dnia w widoczny dla oka sposób kibicował „naszym” otrzymał przed szkołą pamiątkową, czerwoną bransoletkę oraz miał okazję namalować sobie polskie symbole na twarzy. Podczas całego dnia uczniowie mieli okazję obejrzeć film, który nakreślał całą historię Mistrzostw Świata, wziąć udział w Mistrzowskim quizie- którego zwycięzcą został Jakub Łukasieiwcz- uczeń klasy I SP oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na foto ścianie. Na zakończenie dnia miał miejsce mecz: Nauczyciele i Pracownicy Szkoły – Reprezentacja Uczniów. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.
Serdecznie dziękujemy, wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Teraz czekamy na godzinę 17:00 i trzymamy mocno kciuki
Jaki wynik typujecie?

Damian Czaplicki