Barbara Kaźmierczak z klasy 6 zajęła III miejsce
w XXVII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Zabawy zmysłami”

Kilkunastu uczniów z klas I-VI SP pod opieką p. Agaty Kaźmierczak wzięło udział w trwającym od marca do kwietnia XXVII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Zabawy zmysłami” zorganizowanym przez logopedyczny portal internetowy Komlogo oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Toruniu.

Aby wziąć udział w konkursie należało wykonać pracę plastyczną, która ilustrowała samogłoski bądź wybrane sylaby w nagłosie, śródgłosie lub wygłosie. Do wykonania pracy należało użyć elementów, które pobudzały by zmysły.
Prace naszych uczniów były niezwykle ciekawe. Jury jednak spośród wielu prac doceniło pracę naszej uczennicy Barbary Kaźmierczak, której przyznano 3 miejsce. Gratulujemy pomysłu!

Z naszej szkoły prace na konkurs, oprócz Basi wykonało 7 uczniów:

Michał Witkowski, klasa 6b.
Kinga Woźniak, klasa 3a.
Olga Kiełtyka, klasa 6b.
Barbara Kaźmierczak, klasa 6b.
Jan Potaśniczak, klasa 6b.
Amelia Kaźmierczak, klasa 4a.
Mateusz Wierusz, klasa 1.
Michał Wierusz, klasa 3a.

Tekst i zdjęcia: Agata Kaźmierczak