Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku.

Nasi uczniowie upamiętnili to wydarzenie, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala wiejska wypełniła się po brzegi. Dzieci z najmłodszych klas przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością ,śpiewem, tańcem i muzyką.

Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Po uroczystym powitaniu przez Dyrektor Szkoły – Gabrielę Wejman – przybyłych gości, uczniowie przeprowadzili swoich dziadków i babcie przez wszystkie etapy ich życia, w bardzo zabawnym i śmiesznym przedstawieniu.

Chłopcy w brawurowy sposób zatańczyli do piosenki
„Brunetki, blondynki” a dziewczynki pokazały trudne a zarazem piękne figury artystyczne do muzyki „Can Can”.

To nie koniec cudnych niespodzianek. Dla gości zatańczył Zespół Pieśni i tańca „ Żychlinioki”. Babcie i Dziadkowie mogli wraz z wnukami zrobić pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej specjalnie na tą okazję Fotobudce.

Na zakończenie zaproszono Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez kochane mamy.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii oraz pociechy z wnuków.