📽️🎥WITAJCIE W NASZEJ BAJCE 📽️🎥

Uczniowie klas 4, 5a, 5b i 6 mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe do kina na seans filmu „Akademia Pana Kleksa”. Ta nowoczesna wersja klasycznej bajki Brzechwy wciągnęła ich w fascynujący świat wyobraźni i przygody.

Historia Ady Niezgódki, dziewczynki przeniesionej do magicznej Akademii, by odkryć tajemnice bajkowego świata pod opieką profesora Ambrożego Kleksa, stała się pretekstem do refleksji nad kreatywnością i niezwykłymi umiejętnościami każdego z nas.

Podczas seansu uczniowie nie tylko delektowali się filmową opowieścią, ale także zastanawiali się nad przesłaniem dzieła. To było niezapomniane wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci na długo.

Opiekunami podczas wycieczki była Pani: Magda O., Iza N., Eliza W. oraz Pan Filip G.