Konkursie Plastycznym „Pyszności z koszyczka babuni”

Kilkunastu uczniów z klas I-III SP wzięło udział w trwającym od listopada do grudnia XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Pyszności z koszyczka babuni”.

Aby wziąć udział w konkursie należało wykonać pracę plastyczną dotyczącą pyszności zachomikowanych w koszyku babuni. Co prawda nie udało się zdobyć głównej nagrody, mimo że prace były wspaniałe, ale uczniowie otrzymali medale, dyplomy oraz słodkości w zamian za to, że w pracę włożyli swoje serca!

Do 16 stycznia trwa plebiscyt internetowy. Jest jeszcze szansa, aby praca któregoś z naszych uczniów zdobyła uznanie wśród internautów. Wystarczy wejść na komlogo.pl i oddać głos na uczestnika konkursu! Zapraszam do głosowania!

Bardzo doceniam fakt samodzielnego wykonania przez Was, drodzy uczniowie, prac plastycznych.

Tekst i zdjęcia: Agata Kaźmierczak