W czwartek, 5 października, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach odbyło się uroczyste spotkanie z p. Michałem Rusinkiem, pisarzem dla dzieci. Oprócz wielu atrakcji związanych ze spotkaniem odbyło się także podsumowanie projektu literackiego pt.: „Wędrówki literackie w czasie i przestrzeni” oraz rozdanie nagród w konkursie literackim pt.: „Moja kartka z pamiętnika”.

Z naszej szkoły wzięło w nim udział 3 uczniów: Olga Kiełtyka, Bartosz Kołodziej oraz Jan Potaśniczak. Wszyscy zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi oraz dyplomami. Wraz z uczniami w konkursie dla dorosłych wzięła udział p. Agata Kaźmierczak, która również otrzymała nagrody książkowe

Dziękujemy p. Dyrektorowi z cały projekt oraz pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej za wyjazdy i prelekcje.

Agata Kaźmierczak