W piątek  24 listopada 2017r. w sile 52 niesamowicie zdolnych i mądrych uczniów,  rozpoczęła się super zabawa, czyli piżama party. Zaprosiliśmy uczniów do szkoły na godzinę 20:00 i oczywiście wszyscy zjawili się punktualnie. Uczniowie zajęli wygodne miejsca w specjalnie przygotowanej klasie.

Seans rozpoczął się już po chwili. W ciszy i skupieniu przeżywaliśmy akcję pierwszego z filmów pt.  „Obecność” wyreżyserowanego przez Jamesa Wana. Gdy film dobiegł końca, w klasie gruchnęły gromkie brawa skierowane do twórców filmu. Po krótkiej przerwie zgodnie wybraliśmy kolejny film. Seans przerwał nam pan dostawca pizzy, który donośnie zawiadomił o swoim przybyciu, dzwoniąc do drzwi. Po skonsumowaniu pysznej pizzy, wróciliśmy do oglądania filmu.

O północy Pan Arek rozpoczął swoje muzyczne show. Wszyscy bez wyjątku poderwali się do tańca i zaczęła się zabawa. Pląsy, skoki, fikołki – tego wszystkiego nam nie brakowało.

Piżama party w tym roku było naprawdę udane, ale nic by się nie udało bez świetnie zorganizowanego samorządu. Sylwia Pasiak, Weronika Stempień i Aleksandra Gałczyńska to dziewczyny, którym należą się wielkie słowa podziękowania. Zabawa nie mogłaby się odbyć  bez opiekunów: mgr Anny Orłowskiej, mgr Damiana Czaplickiego i mgr Marii Michalak. Oczywiście ogromne wyrazy wdzięczności należą się też  panu Arkowi oraz uczestnikom, bez których zabawa nie miałaby sensu. Wszystkim serdecznie dziękuję.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Artur Szymankiewicz