W nocy z 29 na 30 listopada

W nocy z 29 na 30 listopada 2019 roku odbyło się w szkole spotkanie integracyjne pod hasłem ,,Piżama Party” dla uczniów klas 6 – 8. Uśmiech nie znikał z twarzy żadnemu z uczestników imprezy. Bawiliśmy się świetnie – były zabawy przy muzyce oraz seanse filmowe. Nie zabrakło również rozrywek, które zorganizowali dla swych młodszych koleżanek i kolegów przedstawiciele Samorządu Szkolnego. Zmęczenie przyszło około północy – po nocnej toalecie, przytuleni do poduszek słuchaliśmy bajki „O rybaku i złotej rybce” i po kolei próbowaliśmy słodko zasnąć. Jednak mimo usilnych starań nie było to możliwe, bo rozmowy o rzeczach ważnych i bardzo ważnych zajmowały nam zbyt dużo czasu. O godzinie 5:00 po spakowaniu śpiworów przyszedł czas na pożegnania i powrót do domów. ,,Piżama Party” dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnych emocji o czym można się przekonać oglądając fotorelację. Dziękujemy nauczycielom, którzy sprawowali nad nami nocą opiekę – p. Filipowi Gwoździowi , p. Maciejowi Kasprzakowi, p. Renacie Marciniak – Kolendzie oraz p. J. Matuszewskiej.

Dziękujemy pani Dyrektor Gabrieli Wejman  za udostępnienie sal szkolnych.