MARIKA, AMELIA, AGATA – MISTRZYNIE RECENZJI !!!

W dniu 14 grudnia br. w Mediatece Ostrów Wielkopolski odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji konkursu „Filmowa Mediateka”. Zaproszeni laureaci I, II i III miejsca odebrali z rąk dyrektora Jarosława Balcara pamiątkowe dyplomy i upominki.

W kategorii „Recenzja wybranego filmu ze zbiorów Mediateki” przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

SZKOŁY PODSTAWOWE

1. miejsce: Marika Stasiak kl. 8b Szkoły Podstawowej w Sobótce

2. miejsce: Amelia Kaźmierczak kl. 8a Szkoły Podstawowej w Sobótce

3. miejsce: Julia Bergandy ze Szkoły Podstawowej we Wtórku

Wyróżnienia: Zofia Kaczmarek (Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wlkp.), Agata Andrzejewska kl. 8b (Szkoła Podstawowa w Sobótce).

W skład komisji oceniającej prace weszli: Justyna Kociemba- Żulicka – polonista, językoznawca; Aleksandra Kędzierska- Cybułka – polonista, poetka; Katarzyna Waliszewska – pracownik biblioteki, znawca literatury i filmu (część recenzencka).

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH LAUREATEK !!! 🤓