W niedzielę, 2 grudnia, odbył się IV Gminny Jarmark Świąteczny w Gorzycach Wielkich, zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gorzycach Wielkich, GOK w Wysocku Wielkim, Stowarzyszenie Qltura21, Stowarzyszenie Kreatywnych Gospodyń Wiejskich, gorzycką szkołę oraz Gminę Ostrów Wielkopolski.

Stoisko bożonarodzeniowe naszej Szkoły Podstawowej przygotowali nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami.
Atrakcją była piękna choinka, wykonana ręcznie, bombki, stroiki, kartki świąteczne i inne ozdoby, które można było zakupić.

Oprócz wykonanych ozdób, uczennice naszej szkoły wzięły czynny udział w części artystycznej jarmarku. Zaśpiewały utwory nawiązujące do tematyki zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Bardzo dziękujmy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że atrakcyjność naszego stoiska nie budziła żadnych wątpliwości. Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie tak wspaniałych ozdób świątecznych i wspaniałych choinek.