„Ja i moja rodzina” to konkurs plastyczny adresowany do dzieci i młodzieży do 15 lat z województwa wielkopolskiego, organizowany przez Wojewodę Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Uczniowie klas I – III pod kierunkiem p. H. Grzegorczyk przystąpili do konkursu, przedstawiając własny sposób postrzegania najpiękniejszych chwil spędzonych z rodziną.

Spośród wykonanych prac Kapituła w składzie: Wojewoda Wielkopolski – p. Zbigniew Hoffmann, Wicewojewoda Wielkopolski – p. Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty – p. Elżbieta Leszczyńska wybrali 12 zwycięskich prac.

W dniu 18 grudnia 2018r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom.

Jakub Łukasiewicz, uczeń klasy II SP w Sobótce jako pierwszy laureat otrzymał nagrody i dyplom z najlepszymi życzeniami dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności. Dodatkowo jego zwycięska praca została umieszczona w kalendarzu przygotowanym na 2019 r. przez Wojewodę Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu Jakubowi i jego rodzicom!

Tekst: Halina Grzegorczyk