Nasi uczniowie wyróżnieni w konkursie „I kto tak fredrzy?…” 🏅😍

 

W filii bibliotecznej w Sobótce kilkoro uczniów klasy 7 🫶 odebrało nagrody za lapbooki, które powstały w ramach projektu pt. „I kto tak fredrzy? Oglądamy, słuchamy i tworzymy na bazie literackiej spuścizny Aleksandra Fredry” prowadzonym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach Wielkich. Prace projektowe powstały pod kierunkiem pani Agaty Brandt, nauczycielki języka polskiego.

 

Wyróżnieni uczniowie to Mateusz Wierusz oraz Tobiasz Kujawa, a uczniowie, którzy wzięli udział w konursie to: Lena Adamek, Jakub Łukasiewicz, Julia Szczepaniak, Bartosz Nowicki, Jakub Adamczak, Wiktor Bartoszyk.

 

Bardzo serdecznie gratuluję wyróżnionym oraz wszystkim uczniom, którzy przygotowali lapbooki za poświęcenie czasu oraz kreatywność.