„Cudze chwalicie swojego nie znacie…” tyle jest pięknych miejsc w Polsce nieodkrytych, nieznanych. 🌞
Projekt „Misiowe podróże po Polsce” powstał z myślą o najmłodszych uczniach klas 1-3. Głównym celem jest poznanie i promowanie miast, wsi oraz ciekawych miejsc w Polsce.
Do naszej szkoły przybył Miś o imieniu Marianna, którego serdecznie powitali uczniowie kl.2 b i opiekunowie Karolina Kwietniewska i Jolanta Brodala oraz pani dyrektor Gabriela Wejman. Miś zwiedzał okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Zawitał do Pałacu w Sobótce, Zamku w Gutowie, Pałacu Radziwiłłów w Antoninie. Podczas zwiedzania miasta Ostrowa Wielkopolskiego udał się do siedziby Gminy Ostrów Wielkopolski i spotkał się z Wójtem Piotrem Kuroszczykiem i Sekretarzem gminy Dariuszem Pryczakiem.
Miś Marianna ciekawie spędził czas w naszej okolicy. Dzieci z klasy 2b pożegnały naszego gościa. Od dziś Marianna ruszyła w Polskę by inne dzieci mogły poznać nasze piękne okolice.