BIOLOGICZNE REMINISTENCJE

Każdy mijający rok szkolny mobilizuje nas niejako do podsumowań pracy uczniów i własnej. Tak też i było w tym roku. Poza standardową ewaluacją uczniowie musieli przez 10 miesięcy – zdobywając wiedzę z różnych dziedzin biologii, pracując w zespołach – przygotować projekt przedmiotowy. Prezentacje dobyły się w dniach od 01 do 10 czerwca br. Tematyka projektów dotyczyła omawianych na lekcjach biologii w bieżącym roku szkolnym tematów. Tak więc, każda praca uczniów była swoistym przedmiotowym portfolio. Uczniowie mieli do wyboru nie tylko tematy ale i formę projektu.

Zapraszam na fotorelację najciekawszych tegorocznych projektów:

Moim uczniom dziękuję za cały rok wspólnej pracy, za radości i porażki, za uśmiech i łzy radości. Jednocześnie życzę pięknych słonecznych i bezpiecznych wakacji. Cieszcie się pięknem otaczającej WAS przyrody i utrwalajcie to na fotografiach – a może się przydają?

RKM