Barbara Michalak – laureatka nagród
w powiatowym konkursie
„Bezpieczna droga do szkoły”

„Bezpieczna droga do szkoły” to konkurs plastyczny adresowany do dzieci z klas pierwszych szkół podstawowych znajdujących się w naszym powiecie, organizowany przez Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wlkp. przy współpracy z samorządem.

Celem konkursu to upowszechnienie wśród uczniów klas pierwszych szkół podstawowych znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz zasad korzystania z infrastruktury komunikacyjnej.

W dniu 10 maja 2019 r. w Forum Synagoga nastąpiło uroczyste podsumowanie wyników konkursu, w którym uczestniczyło 65 laureatów nie tylko z miasta i gminy Ostrów Wlkp., ale również pierwszoklasiści z ościennych gmin.

Barbara Michalak, uczennica klasy I SP naszej szkoły została jedną z laureatek tego konkursu. Wykonała ona pracę plastyczną pod kierunkiem nauczycielki H. Grzegorczyk.

Nagrody naszej uczennicy wręczył Piotr Kuroszczyk – Wójt Gminy Ostrów Wlkp. oraz prezes spółki Janusz Marczak.

„Kolorowy autobus” ozdobiony pracami małych artystów to będzie wyjątkowy prezent! Gratulujemy Basi!