Powiatowy Szkolny Konkurs Turystyczny „Poznaj swój Powiat Ostrowski” podsumowany. Podczas uroczystości, w dniu 26 stycznia 2017 roku, wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za najciekawiej zaprezentowane rajdy, wycieczki, wypady w teren.
Nasze uczennice Olga Kiełtyka, Anna Kiełtyka oraz Natalia Szymankiewicz reprezentowały Szkołę Podstawową. W tej kategorii na konkurs wpłynęło 19 prac! III miejsce naszych uczennic to ogromny sukces!

Praca dziewcząt „Turystyczny szlak muzyczny po Powiecie Ostrowskim” to relacja z podróży szlakiem trzech aktywnych wokalnie i muzycznie uczennic, które zaprezentowały powiat z ich własnej perspektywy. Pokazując wszelkie miejsca atrakcyjne muzycznie oraz rozmawiając z osobami związanymi z muzyką na co dzień. Praca z pozytywką i pozytywną energią bijącą od dziewczynek.

Bardzo dziękujemy szanownej komisji za docenienie naszej pracy! Gala i rozdanie nagród to było dla nas niesamowite przeżycie.