😊FESTIWAL JĘZYKÓW OBCYCH 😊

W dniu 27 marca odbył się Szkolny Festiwal Językowy, który okazał się niezwykle udanym i pouczającym wydarzeniem.

Początek festiwalu stanowiła prelekcja na temat istoty nauki języków obcych, którą przygotował nauczyciel języka angielskiego pan Filip Gwóźdź oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Była to doskonała okazja do refleksji nad znaczeniem zdobywania umiejętności lingwistycznych w dzisiejszym świecie oraz do zrozumienia korzyści płynących z posługiwania się różnymi językami.😊♥️

Następnie przyszedł czas na interaktywną zabawę, w której klasy rywalizowały, odpowiadając na pytania dotyczące zwyczajów wielkanocnych w różnych krajach.

Kolejnym punktem programu było przygotowanie plakatów pt. „Dlaczego warto uczyć się języków obcych”. Uczniowie w swoich klasach wykorzystali swoją kreatywność, aby przedstawić argumenty za nauką obcych języków, co zainspirowało wielu z nas do refleksji nad znaczeniem tej umiejętności dla naszej przyszłości.

Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych – uczniowie mieli okazję spróbować różnych przekąsek prosto z Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Na zakończenie dnia, festiwal zamienił się w sportową rywalizację, gdyż uczestniczyliśmy w meczu szkolnych reprezentacji Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec. ⚽⚽⚽

Zarówno gracze, jak i kibice, dawali z siebie wszystko, tworząc wspaniałą atmosferę i dodając energii całemu wydarzeniu.♥️♥️♥️

Szkolny Festiwal Językowy był nie tylko świetną okazją do nauki i poszerzania swoich umiejętności, ale także doskonałą zabawą i integracją społeczności szkolnej.

Ten wspaniały dzień przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: K.Kwietniewska i F. Gwóźdź

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w ten bardzo ważne święto. ♥️😍