W naszej szkole obchodziliśmy 21 listopada-
” Dzień Życzliwości i Pozdrowień”.
Celem akcji była promocja życzliwości i zachęcanie do czynienia dobra na różnych płaszczyznach. Wystarczy uśmiechnąć się, być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie.
Uczniowie wykonali na korytarzu szkolnym ,, ŚCIANKĘ ŻYCZLIWOŚCI’’ z pozdrowieniami, życzeniami oraz miłymi słowami.
Przez cały dzień wszystkim towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz motto:
,, ŻYCZLIWOŚĆ – PODAJ DALEJ !💗💗
„Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować, jest życzliwość dla drugiego człowieka”. 💓💓💓
Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia.
Uczniowie w klasach wybrali najbardziej życzliwych :
Kl.1 💓 Anna Kałużna
Kl.2 💓 Zofia Kałużna
Kl.3 💓 Zofia Hełka
Kl.4 💓 Hanna Kurzawa
Kl.5a 💓Martyna Przybylska
Kl 5b 💓Mateusz Jankowski
Kl.6 💓 Katarzyna Potaśniczak
Kl.7 💓Jakub Adamczak
Kl.8 💓 Marcel Wróblewski
😁😁 Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami życzą wszystkim więcej optymizmu, serdecznego spojrzenia na drugiego człowieka i uśmiechu 🥰🥰