🌎NASZA PLANETA🌎

☘️🌿ZIEMIA ☘️🌿

🌎Dzień Ziemi 🌎obchodzony 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze – tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń.

Dzień Ziemi 🌎 w naszej szkole był niezwykłym wydarzeniem.
Pod kierunkiem pani Jolanty Brodali , p.Karoliny Kwietniewskiej i p.Macieja Kasprzaka uczniowie przygotowali niesamowity pokaz „Śmieciomody”. Stworzyli świetne ubrania z odpadów z pomocą cudownych rodziców.

HASŁO, które było tematem przewodnim podczas apelu to:
„Musimy być przyjaciółmi przyrody i dbać o środowisko” ❤️☘️🌿

Podczas apelu dzieci
uświadomiły sobie, że –

– trzeba nam zieleni 🍀🌲
– czystej atmosfery 🌞🏝️
– segregacji śmieci 🗑️♻️

W związku z tym, że 22 marca był Dzień Wody uczniowie wraz z p.Jolantą Matuszewską i p.Filipem Gwoździem uświadomili dzieciom jak ważna jest rola wody w życiu człowieka. 🩵💦💦

Ten dzień był pełen wrażeń i z pewnością zapamiętamy go na długo❤️🩵🌿🌎💦