😁🥰AHOJ PRZYGODO!!! 😁🥰

🎡🎠🎠PARK ROZRYWKI MANDORIA🎢🎡🎠

Uczniowie naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunami panią : J.Matuszewską, J.Brodalą, K.Kwietniewską i panem M.Kasprzakiem na ciekawą, pełną przygód wycieczkę.

Mandoria to park rozrywki i ekscytujących odkryć. Daliśmy się porwać przygodzie! W Mandorii czekały na Nas wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami, gigantyczna zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych. Spotkaliśmy tu niesamowitych mieszkańców i skosztowaliśmy pysznej mandoriańskiej kuchni. Nie ominęła nas również atrakcja filmowa. Skorzystaliśmy z kina 3D. Było naprawdę ciekawie.

Wycieczkę zorganizował Pan F.Gwoźdź.

RADOŚĆ DZIECI BYŁA BEZCENNA💗💗💗

fot. ©ahojprzygodo.com, AHOJ Przygodo BLOG, Mandoria Miasto Przygód – tematyczny park rozrywki w miejscowości Rzgów w województwie łódzkim, 2021