Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 💐🫶❤️

„Sukces jest sumą małych wysiłków powtarzanych dzień po dniu…”.

Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragnione wakacje. Dziś, tj. 21 czerwca, w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie uczniów klasy ósmej, którzy stali się absolwentami naszej szkoły.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego Dyrektor szkoły Gabriela Wejman powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski Dariusza Pryczaka, który pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce oraz życzył słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, Księdza Kanonika Jana Ignasiaka, p. Ryszarda Adamka, byłego radnego Gminy Ostrów Wielkopolski i wiceprzewodniczącego Rady Gminy, p. Arkadiusza Stasiaka, radnego Gminy Ostrów Wielkopolski, p. Małgorzatę Grzelak, sołtysa wsi Sobótka i przewodniczącą KGW w Sobótce, p. Mirosławę Frankowską, sołtysa wsi Gutów, p. Pawła Orłowskiego, sołtysa wsi Borowiec oraz Przewodniczącą Rady Rodziców p. Magdalenę Perę, a następnie w swoim przemówieniu p. Dyrektor pogratulowała uczniom osiągnięć w nauce i podkreśliła ich zaangażowanie nie tylko w naukę lecz także w różnorodne działania.

Podczas uroczystości nie zabrakło także występów artystycznych. Uczniowie klasy 7 pod czujnym okiem wychowawcy p. Damiana Czaplickiego zaprezentowali swoje talenty, wykonując scenkę kabaretową dotyczącą lekcji.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, by otrzymać świadectwa od swoich wychowawców.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu! 👌