VII Ogólnopolskiego Konkursu o Stanisławie Konarskim
w kategorii prezentacja multimedialna

Uczeń klasy VII z naszej szkoły – Mateusz Gałczyński zajął III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie o ks. Stanisławie Konarskim. Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny.
Konkurs zorganizowała Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.
Celem konkursu było przede wszystkim upowszechnianie wiedzy o dokonaniach księdza Stanisława Konarskiego, doniosłej postaci w dziejach narodu polskiego oraz rozpropagowanie wartości głoszonych przez wybitnego Polaka i odniesienie ich do czasów współczesnych.
Mateusz przystąpił do konkursu w kategorii prezentacja multimedialna, poziom – szkoły podstawowe. Pod kierunkiem nauczycielki informatyki p. Renaty Szymczak, wykonał prezentację multimedialną w programie Power Point. Ocenie podlegała merytoryczna zawartość prezentacji, estetyka, czytelność slajdów, dostosowanie animacji i dźwięku, oryginalność i pomysłowość w ujęciu tematu.
Gratulujemy Mateuszowi sukcesu!